Proč je složení Lysatine®
tak vyjimečné?

Přípravek Lysatine® obsahuje extrakt z kanadských brusinek, které jsou bohatým zdrojem bioflavonoidu, fenolických sloučenin a jiných přírodních látek a napomáhají pečovat o organismus při vzniku onemocnění jako jsou zánět močových cest, zánětlivých onemocnění ledvín, zánět močového měchýře, močové trubice a prostaty. Společně s extraktem z kandaských brusinek obahuje D-manosu, bovinní kolostrum, laktobacily, Vtamín C a bakteriální lyzáty.

Proč jsou pro Vás
bakteriálni lyzáty dobré?

Uživatel dostává do těla neživé částečky těchto bakterií, které nabízí přirozenou aktivaci organismu. Neživé bakterie nejsou nebezpečné, nemohou způsobit infekci, ale mohou nastartovat obranné mechanizmy. Escherichia coli a Klebsiella pneumoniae jsou nejčastější příčinou zánětů močových cest, Candida albicans a Candida glabrata pak nejčastější příčinou vaginálních zánětů.

lysatine_o_pripravku_proc_2

Proč je D-manosa pro vás prospěšná?

D-manosa je monosacharid s netypickou konfigurací, který je masivně vylučován do moči, kde na sebe „váže” bakterie E. coli, které pak ztrácejí svoji schopnost uchycení k vnitřní stěně ledvin, močového měchýře, močové trubice a prostaty a následně jsou přirozeným způsobem odplaveny proudem moči a tím je znemožněné jejich nežádoucí působení.

Jaký je prospěch
z kolostra?

Obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší možné přirozené koncentraci a nelze ho vyrobit uměle. Obsahuje látky, které imunitní systém povzbuzují k aktivitě.

Proč je Vitamín C tak důležity?

Vitamin C je jedním z nejdůležitějších vitaminů a antioxidantů. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a psychické činnosti. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

Proč užívat laktobacily?

Lactobacillus acidophilus – slouží k doplnění přátelské mikroflóry. Řada studií prokazuje, že užívání laktobacilů snižuje incidenci problému močových cest a napomáhá eliminovat gynekologické infekty. Současně perorální užívání probiotických kultur zajišťuje zdravou kolonizaci střeva a poševní sliznice.

ZBAVTE SE PROBLÉMŮ

Unikátní kombinace látek v tabletách Lysatine®
komplexně pečuje o Vaše intimní zdraví.

SLOŽENÍ, BALENÍ A UŽÍVÁNÍ

Jedna tableta obsahuje následujíci výživové složky:

Výživová složka Obsah v
1 tablete
% RVH
Lactobacillus acidophilus 1×109 CFU *
E. coli lysatum 2,2 mg *
Kl. pneumonie lysatum 0,8 mg *
C. glabrata lysatum 1,7 mg *
C. albicans lysatum 2,3 mg *
Extrakt z brusinek 200 mg *
D-manosa 400 mg *
Colostrum lgG40 100 mg *
Vitamín C ( Askorbát sodný ) 97% DC 82,47 mg 100

% RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* RVH není stanovena

Přidatné látky a složení tablety: Inulin, Mikrokrystalická celuloza M102, Stearan hořečnatý, HPMC (potahová látka), Enterosolventní potah

Jak se Lystaine používá?

Užívejte 1 tabletu LYSATINE® Premium denně, ráno nalačno, zapijte dostatečným množstvím tekutiny (voda, čaj). Při urologických potížích je doporučován zvýšený příjem tekutin. Při akutní infekci užívejte 2 tablety denně po dobu 10 dnů.

Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Lysatine používat

Nedoporučuje se současná aplikace s imunobiologickými přípravky. V těchto případech je vždy nutná konzultace s lékařem. Interakce a kontraindikace nejsou známy.